SanDisk Extreme Pro 512GB 200MB/s microSDHC Memory Card
SKU: SDSDXXD-512G-GN4IN
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:512GB
Read Speed (MB/s):200MB/s
Write Speed (MB/s):140MB/s
Memory Card Type:microSDHC
| SKU | SDSDXXD-512G-GN4IN |
| Model # | SDSDXXD-512G-GN4IN |
| Barcode # | 00619659188665 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.