SanDisk Ultra UHS-I Class 10 U1 64GB SD Memory Card
SKU: SDSDUNB-064G-GN6IN
RRP $67.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:64GB
Memory Card Type:SD
| SKU | SDSDUNB-064G-GN6IN |
| Model # | SDSDUNB-064G-GN6IN |
| Barcode # | 00619659200176 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
10 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.