SanDisk Extreme 128GB 180MB/s SD Memory Card
SKU: SDSDXVA-128G-GNCIN
RRP $124.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:128GB
Read Speed (MB/s):180MB/s
Write Speed (MB/s):90MB/s
Memory Card Type:SD
| SKU | SDSDXVA-128G-GNCIN |
| Model # | SDSDXVA-128G-GNCIN |
| Barcode # | 00619659188863 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.