SanDisk Extreme Pro 32GB 100MB/s microSDHC Memory Card
SKU: SDSDXXO-032G-GN4IN
RRP $84.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:32GB
Read Speed (MB/s):100MB/s
Write Speed (MB/s):90MB/s
Memory Card Type:microSDHC
| SKU | SDSDXXO-032G-GN4IN |
| Model # | SDSDXXO-032G-GN4IN |
| Barcode # | 00619659188689 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.