Lenovo 4X41R83942 Origami 14" X9 Sleeve
SKU: 4X41R83942
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 4X41R83942 |
| Model # | 4X41R83942 |
| Barcode # | 00195892119999 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 0.9100kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
18 Months Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.