Dynabook PS0120AA1PRP 4K UHD Thunderbolt 4 Docking Station
SKU: PS0120AA1PRP
RRP $452.38
In Stock
- One cable connection
- Connect up to 4 displays simultaneously
- Up to 8K single video resolution
- Dual HDMI™ and DisplayPort™ video output
- Charges your laptop up to 90W
- Additional Thunderbolt™ 4 USB-C DFP port
- Supports PXE Boot and MAPT for compatible Dynabook laptops
Notify me when back in stock
Docking Interface:Thunderbolt 4
HDMI:2
DisplayPort (DP):2
VGA:None
Max Resolution Support:4K UHD
Max Number of Monitors:4
Monitor and Resolution Support:1x 8K
2x 4K
3x 4K
4x 4K
USB Type-C:2
USB 3.2 Gen 1 Type-A:4
Audio In/Out (Combined 3.5mm):1
Ethernet Port/RJ45:1x Gigabit Port
Wattage (W):90W
| SKU | PS0120AA1PRP |
| Model # | PS0120AA1PRP |
| Barcode # | 04062507150936 |
| Brand | Toshiba |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.