Gigabyte B860M EAGLE WIFI6 Intel LGA 1851 DDR5 WiFi 6 mATX Motherboard
SKU: M/B B860M EAGLE WIFI6 1.0
RRP $259.00
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:B860
Form Factor:microATX (mATX)
WiFi:Yes
M.2 Sockets:2
RAM Type Support:DDR5
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):2
Max RAM Capacity (GB):128GB
RGB Header/Connector:3
Socket:LGA 1851
| SKU | MBB860MEAGLEWIFI61.0 |
| Model # | M/B B860M EAGLE WIFI6 1.0 |
| Barcode # | 00889523046647 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.