Gigabyte H810M S2H Intel LGA 1851 DDR5 RGB LED mATX Motherboard
SKU: H810M S2H
RRP $339.00
In Stock
Notify me when back in stock
Form Factor:microATX (mATX)
M.2 Sockets:1
RAM Type Support:DDR5
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):2
Max RAM Capacity (GB):128GB
RGB Header/Connector:2
LED:RGB
Socket:LGA 1851
| SKU | H810MS2H |
| Model # | H810M S2H |
| Barcode # | 04719331869168 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.2900kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.