Dell Pro Premium PA14250 14" IPS Ultra 5 238V 32GB 512GB SSD AI Boost WiFi 7 W11P Laptop
SKU: BTO203_PA14250_AU
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Intel Core Ultra 5 238V
RAM:32GB
Integrated Graphics:Intel Arc graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):14"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:2
USB Type-A:1
HDMI:1x HDMI 2.1
WLAN (WiFi):802.11be
Webcam:8MP
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Grey
Weight (kg):1.14kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | BTO203_PA14250_AU |
| Model # | BTO203_PA14250_AU |
| Barcode # | 00000000000N/A |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.