Bundle -- CyberPower BU 330W 550VA 3 Outlets UPS + Dell Pro 14 Essentials 14" Core 5 120U 16GB 1TB W11P Laptop
SKU: BU550E-OPV1425000101GAUCO
In Stock
Notify me when back in stock
CyberPower BU 330W 550VA 3 Outlets UPS
|
Wattage (W):330W Volt-amps (VA):550VA Number of Outlets:3 Outlets |
Dell Pro 14 Essentials 14" FHD+ IPS WVA Core 5 120U 16GB 1TB SSD WiFi 6 W11P Laptop
|
CPU:Intel Core 5 120U RAM:16GB Integrated Graphics:Intel Graphics SSD:1TB Screen Size (Inches):14" Screen Resolution:1920 x 1200 Screen Panel Type:WVA USB Type-C:1 USB Type-C Power Delivery Support:Yes USB Type-C DisplayPort Support:Yes USB Type-A:2 HDMI:1x HDMI 1.4 WLAN (WiFi):802.11ax Webcam:Yes Audio In/Out Type:Combined 3.5mm Colour:Black Weight (kg):1.69kg Operating System:Windows 11 Pro |
| SKU | BU550E-OPV1425000101-0618 |
| Model # | BU550E-OPV1425000101GAUCO |
| Barcode # | 04711027791159 |
| Brand | CyberPower |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.