CyberPower BU 330W 550VA 3 Outlets UPS
SKU: BU550E
RRP $129.00
In Stock
Notify me when back in stock
Wattage (W):330W
Volt-amps (VA):550VA
Number of Outlets:3 Outlets
| SKU | BU550E |
| Model # | BU550E |
| Barcode # | 04711027791159 |
| Brand | CyberPower |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.