TP-Link MS106G 6 Port PoE+ Unmanaged Gigabit Network Switch
SKU: MS106GP
RRP $79.00
In Stock
Notify me when back in stock
Number of Ports:6
Ethernet Speed:Gigabit
Management Type:Unmanaged
Number of PoE Ports:4
| SKU | MS106GP |
| Model # | MS106GP |
| Barcode # | 06957939005283 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.