TP-Link ES206X-M2 Omada 5 Port PoE Managed 2.5 GbE Network Switch
SKU: ES206X-M2
In Stock
Notify me when back in stock
Number of Ports:5
Ethernet Speed:2.5 GbE
Management Type:Managed
Number of PoE Ports:5
Number of SFP Ports:1
| SKU | ES206X-M2 |
| Model # | ES206X-M2 |
| Barcode # | 01210002600729 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 1.0200kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.