Targus 4-Port USB 3.0 Powered Hub with Fast Charging
SKU: ACH119AU
RRP $89.95
Sold Out
Notify me when back in stock
TARGUS 4 PORT HUB USB 3.0SUPERSPEED HUBNEW - OCT.RELEASE
| SKU | ACH119AU |
| Model # | ACH119AU |
| Barcode # | 092636268817 |
| Brand | Targus |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.