StarTech Juniper CTP-SFP-1GE-SX Compatible SFP Module
SKU: CTPSFP1GESXS
RRP $118.79
Sold Out
Notify me when back in stock
| SKU | CTPSFP1GESXS |
| Model # | CTPSFP1GESXS |
| Barcode # | 65030883122 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.