StarTech HDMI over CAT5e/CAT6 Extender with IR & RS232 Extension
4K up to 35m
SKU: ST121HDBTL
RRP $1,007.59
Sold Out
Notify me when back in stock
| SKU | ST121HDBTL |
| Model # | ST121HDBTL |
| Barcode # | 065030868396 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.