Ubiquiti AirMAX 2.3-2.7 GHz 2x2 MIMO BaseStation Sector Antenna
15dBi Gain
SKU: AM-2G15-120
RRP $249.00
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | AM-2G15-120 |
| Model # | AM-2G15-120 |
| Barcode # | 00810354020865 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.