SanDisk Portable 1TB USB 3.2 Gen 2 Portable SSD
SKU: SDSSDE30-1T00-G26
RRP $482.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:1TB
Interface:USB 3.2 Gen 2
| SKU | SDSSDE30-1T00-G26 |
| Model # | SDSSDE30-1T00-G26 |
| Barcode # | 00619659204877 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.