SanDisk Extreme 8TB USB 3.2 Gen 2 Portable SSD
SKU: SDSSDE61-8T00-G25
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:8TB
Interface:USB 3.2 Gen 2
| SKU | SDSSDE61-8T00-G25 |
| Model # | SDSSDE61-8T00-G25 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.