SanDisk iXpand Flash 128GB USB 3.0 Flash Drive
SKU: SDIX60N-128G-GN6NE
RRP $227.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:128GB
Interface:USB 3.0
| SKU | SDIX60N-128G-GN6NE |
| Model # | SDIX60N-128G-GN6NE |
| Barcode # | 00619659169411 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.