SanDisk Cruzer Glide 64GB Flash Drive
SKU: SDCZ60-064G-B35
RRP $44.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:64GB
Interface:
| SKU | SDCZ60-064G-B35 |
| Model # | SDCZ60-064G-B35 |
| Barcode # | 00619659075583 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.