SanDisk High Endurance 32GB 100MB/s microSDHC Memory Card
SKU: SDSQQNR-032G-GN6IA
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:32GB
Read Speed (MB/s):100MB/s
Write Speed (MB/s):40MB/s
Memory Card Type:microSDHC
| SKU | SDSQQNR-032G-GN6IA |
| Model # | SDSQQNR-032G-GN6IA |
| Barcode # | 00619659173067 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.