SanDisk Extreme PRO 32GB UHS-II Adapter + MicroSD Card
SKU: SDSQXCG-032G-GN6MA
In Stock
Notify me when back in stock
SanDisk Extreme PRO 32GB UHS-II Adapter + MicroSD Card features, 32GB Storage Capacity, Records Full HD, 3D, and 4K Video, shockproof, temperature-proof, waterproof, and X-ray-proof.
Features
| SKU | SDSQXCG-032G-GN6MA |
| Model # | SDSQXCG-032G-GN6MA |
| Barcode # | 619659155414 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.