SanDisk Extreme 256GB 190MB/s microSDXC Memory Card + SD Adapter
SKU: SDSQXAV-256G-GN6MA
RRP $212.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:256GB
Read Speed (MB/s):190MB/s
Write Speed (MB/s):130MB/s
SD Adapter Included:Yes
Memory Card Type:microSDXC
| SKU | SDSQXAV-256G-GN6MA |
| Model # | SDSQXAV-256G-GN6MA |
| Barcode # | 00619659188504 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.