Poly Poly HW261N-DC SupraPlus Dual Channel Black Headset
SKU: 7W074AA
RRP $320.04
In Stock
Notify me when back in stock
Colour:Black
| SKU | 7W074AA |
| Model # | 7W074AA |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.