Open Box Sale -- Kingston ValueRAM 4GB DDR4-2400MHz Desktop Memory
17 Cycles | 2400MHz | Rx16
SKU: KVR24N17S6/4
RRP $72.00
Sold Out
Notify me when back in stock
Kingston 4GB DDR4-2400MHz DIMM SDRAM Desktop Memory features an industry standard memory, delivers award-winning performance and legendary Kingston reliability. When you know what you want, you want ValueRAM.
Features


| SKU | OB-KVR24N17S64 |
| Model # | KVR24N17S6/4 |
| Brand | Kingston |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.