Open Box Sale -- Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16GB GDDR7 RGB LED Graphics Card
SKU: OB-GV-N5080GAMING-OC-16GD
RRP $3,065.04
In Stock
Notify me when back in stock
Memory (VRAM):16GB
Memory Type:GDDR7
Recommended PSU:850W
Length (mm):340mm
DisplayPort (DP):3x DisplayPort 2.1
HDMI:1x HDMI 2.1
LED:RGB
| SKU | OB-GV-N5080GAMING-OC-16GD |
| Model # | OB-GV-N5080GAMING-OC-16GD |
| Barcode # | 00889523047521 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Get the standard edition of 007 First Light by 11/6/2026*