Lexar NS100 1TB 550MB/s SATA SSD
SKU: LNS100-1TRBAP
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:1TB
Read Speed (MB/s):550MB/s
Interface:SATA
Form Factor:2.5" SATA
| SKU | LNS100-1TRBAP |
| Model # | LNS100-1TRBAP |
| Barcode # | 843367117222 |
| Brand | Lexar |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.