Lexar NS100 512GB 550MB/s SATA 2.5" SSD
SKU: LNS100-512RB
Sold Out
Notify me when back in stock
Capacity :512GB
Read Speed (MB/s):550MB/s
Terrabytes Written:256TBW
Interface:SATA
Form Factor:2.5"
Features
| SKU | LNS100-512RB |
| Model # | LNS100-512RB |
| Brand | Lexar |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.