Lenovo ThinkBook 15 G4 15.6" 1080p i7-1255U 16GB 512GB SSD WiFi 6E W10/W11P Laptop
SKU: 21DJ00C8AU
RRP $2,739.00
Sold Out
Notify me when back in stock
FREE GIFT:
HP Wireless Mouse 200 Pike Silver
FREE with this item
HP 15.6 Prelude Topload Notebook Case Fits Up to 15.6"
FREE with this item
CPU:Intel Core i7-1255U
RAM:16GB
Integrated Graphics:Intel Iris Xe Graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):15.6"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 4 Support:Yes
USB 3.2 Gen 1 Type-A:2
HDMI:1
WLAN (WiFi):802.11ax
Ethernet Port/RJ45:1
Webcam:1080p FHD Webcam
SD Card Reader:1
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Fingerprint Reader:Yes
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Mineral Grey
Weight (kg):1.7kg
Operating System:Windows 11 DG Windows 10 Pro 64
| SKU | 21DJ00C8AU |
| Model # | 21DJ00C8AU |
| Barcode # | 00196800632494 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 3.2000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.