Gigabyte B550M H ARGB AMD AM4 DDR4 mATX Motherboard
SKU: B550M H ARGB
RRP $124.74
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:B550
Form Factor:microATX (mATX)
M.2 Sockets:1
RAM Type Support:DDR4
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):2
Max RAM Capacity (GB):64GB
RGB Header/Connector:3
Socket:AM4
| SKU | B550MHARGB |
| Model # | B550M H ARGB |
| Barcode # | 04719331879808 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.