Gigabyte X870M A ELITE WIFI7 AMD AM5 DDR5 RGB LED mATX Motherboard
SKU: X870M A ELITE WF7
RRP $403.92
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:X870
Form Factor:microATX (mATX)
WiFi:Yes
M.2 Sockets:2
RAM Type Support:DDR5
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):4
Max RAM Capacity (GB):256GB
RGB Header/Connector:4
LED:RGB
Socket:AM5
| SKU | X870MAELITEWF7 |
| Model # | X870M A ELITE WF7 |
| Barcode # | 04719331874346 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.3560kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.