Dynabook Tecra A45-M 14" WUXGA IPS Ryzen 7 250 32GB 512GB SSD WiFi 7 W11P Laptop
SKU: BHM11A-00E001
RRP $1,941.50
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:AMD Ryzen 7 250
RAM:32GB
SSD:512GB
Screen Size (Inches):14"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-A:2
HDMI:1
WLAN (WiFi):802.11be
Webcam:5MP
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Colour:Dark Blue
Weight (kg):1.44kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | BHM11A-00E001 |
| Model # | BHM11A-00E001 |
| Brand | Dynabook |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.