Dynabook Tecra A60-M 16" WUXGA IPS Touch Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD AI Boost WiFi 7 W11P Laptop
SKU: PNL21A-00S002
RRP $2,530.00
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Intel Core Ultra 7 255H
RAM:16GB
Integrated Graphics:Yes
SSD:512GB
Screen Size (Inches):16"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
Touch Screen:Yes
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-A:2
HDMI:1x HDMI 2.0
WLAN (WiFi):802.11be
Webcam:5MP
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Colour:
Weight (kg):1.44kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | PNL21A-00S002 |
| Model # | PNL21A-00S002 |
| Brand | Dynabook |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.