Dynabook Portege X30W-M 4G LTE 13.3" 1080p IPS Touch Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD AI Boost WiFi 6E W11P Laptop
SKU: PDA62A-00L002
RRP $3,520.00
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Intel Core Ultra 7 255H
RAM:16GB
Integrated Graphics:Yes
SSD:512GB
Screen Size (Inches):13.3"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Screen Panel Type:IPS
Touch Screen:Yes
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 4 Support:Yes
USB Type-A:1
HDMI:1
WLAN (WiFi):802.11ax
Webcam:Yes
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Colour:
Weight (kg):1kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | PDA62A-00L002 |
| Model # | PDA62A-00L002 |
| Brand | Dynabook |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.