WD Western Digital 22TB Black USB 3.2 Gen 1 External Hard Drive
SKU: WDBBGB0220HBK-AESN
Sold Out
Notify me when back in stock
Capacity:22TB
Interface:USB 3.2 Gen 1
Colour:Black
| SKU | WDBBGB0220HBK-AESN |
| Model # | WDBBGB0220HBK-AESN |
| Barcode # | 00718037894591 |
| Brand | WD |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.