WD My Passport 5TB Black USB 3.2 Gen 1 Portable Hard Drive
SKU: WDBPKJ0050BBK-WESN
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:5TB
Interface:USB 3.2 Gen 1
Colour :Black
| SKU | WDBPKJ0050BBK-WESN |
| Model # | WDBPKJ0050BBK-WESN |
| Barcode # | 718037868448 |
| Brand | WD |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.