Ubiquiti UniFi PowerAmp Speaker Amplifier - White
SKU: UPL-Amp-W-AU
Sold Out
Notify me when back in stock
| SKU | UPL-Amp-W-AU |
| Model # | UPL-Amp-W-AU |
| Barcode # | 00810084694268 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.