Ubiquiti 14 dBm 27.7 mW White Entry Sensor
SKU: USL-Entry
RRP $95.70
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | USL-Entry |
| Model # | USL-Entry |
| Barcode # | 00810084699676 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.