TP-Link Omada Fusion 2.5G Touch LCD Secure 5x RJ45 Gateway Router
SKU: FUSION-2.5G
RRP $383.90
In Stock
Notify me when back in stock
RJ45 WAN/LAN Ports:4
RJ45 WAN Ports:1
| SKU | FUSION-2.5G |
| Model # | FUSION-2.5G |
| Barcode # | 01210002633277 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.