TP-Link M7352 4G LTE WiFi 6 Mobile Router
SKU: M7352
In Stock
Notify me when back in stock
WiFi Speed:
Wireless Networking Standard:802.11ax
WiFi:Yes
| SKU | M7352 |
| Model # | M7352 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.