TP-Link Halo H27BE BE3600 WiFi 7 160MHz 3x RJ45 Mesh Wi-Fi System
SKU: Halo H27BE(3-pack)
RRP $529.00
In Stock
Notify me when back in stock
WiFi Speed:BE3600
Wireless Networking Standard:802.11be
WiFi:Yes
RJ45 WAN/LAN Ports:3
| SKU | Halo-H27BE-3-pack |
| Model # | Halo H27BE(3-pack) |
| Barcode # | 06957939002756 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.