TP-Link EAP775-Wall BE9300 Tri-Band WiFi Access Point
SKU: EAP775-Wall
In Stock
Notify me when back in stock
WiFi Speed:BE9300
Wireless Networking Standard:802.11be
WiFi Band:Tri-Band
| SKU | EAP775-Wall |
| Model # | EAP775-Wall |
| Barcode # | 01210002619080 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.