TP-Link EAP727 BE5000 MU-MIMO OFDMA Dual-Band WiFi Access Point
SKU: EAP727
In Stock
Notify me when back in stock
WiFi Speed:
Wireless Networking Standard:802.11be
WiFi Band:Dual-Band
MU-MIMO:Yes
OFDMA:Yes
RJ45 LAN Ports:1x Gigabit Port
| SKU | EAP727 |
| Model # | EAP727 |
| Barcode # | 00840460607407 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.