TP-Link Archer TXE73E AXE5400 Wi-Fi 6E Bluetooth PCIe Adapter
SKU: Archer TXE73E
RRP $99.00
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | Archer-TXE73E |
| Model # | Archer TXE73E |
| Barcode # | 01210002604499 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.