TP-Link AC1200 4G Dual-Band WiFi Router
SKU: MB135-4G
RRP $139.00
In Stock
Notify me when back in stock
WiFi Speed:
WiFi Band:Dual-Band
WiFi:Yes
RJ45 WAN/LAN Ports:1
RJ45 LAN Ports:3
| SKU | MB135-4G |
| Model # | MB135-4G |
| Barcode # | 06957939004170 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.