Toshiba Canvio Gx2 4TB Black USB 3.2 Gen 1 Portable Hard Drive
SKU: HDTX240AK3CA
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:4TB
Interface:USB 3.2 Gen 1
Colour :Black
| SKU | HDTX240AK3CA |
| Model # | HDTX240AK3CA |
| Brand | Toshiba |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.