Toshiba Canvio GX2 2TB Black USB 3.2 Gen 1 Portable Hard Drive
SKU: HDTX220AK3AA
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:2TB
Interface:USB 3.2 Gen 1
Colour :Black
| SKU | HDTX220AK3AA |
| Model # | HDTX220AK3AA |
| Brand | Toshiba |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.