Team T-Force Delta 16GB (2x8GB) 5200MHz CL40 RGB LED Black DDR5 Desktop RAM Memory Kit
SKU: FF3D516G5200HC40CDC01
In Stock
Notify me when back in stock
Kit:2x8GB
RAM Clock Speed:5200MHz
CL Timing:CL40
Voltage:1.25V
LED:RGB
Memory Type:DDR5
Colour:Black
Capacity-ram:16GB
| SKU | FF3D516G5200HC40CDC01 |
| Model # | FF3D516G5200HC40CDC01 |
| Barcode # | 00765441870383 |
| Brand | Team |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.