StarTech Replacement 12V 2A DC Power Adapter
SKU: SVA12M2NEUA
RRP $48.39
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | SVA12M2NEUA |
| Model # | SVA12M2NEUA |
| Barcode # | 00065030865746 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 0.2100kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.